خدمات

 

 

 

 

 

 

گروه تخصصی سقف حکمت باعنایت خداوند متعال از سال 1378 شروع به فعالیت خود در زمینه تولید واجرای سقفهای تیرچه فلزی (کرومیت) نموده است. تا قبل از سال 1381 به عنوان نمایندگی رسمی شرکت کرومیت پارس  فعالیت داشت وپس از انتشار نشریه 151 سازمان مدیریت برنامه ریزی، از انحصار درآمدن تولید تیرچه فلزی ، به صورت مستقل شروع به ادامه کار نموده است از سال 1392 به دلیل استقبال سازندگان از تکنیک های نوین مانند عرشه فولادی گروه تخصصی سقف حکمت در صدد خدمات بهتر با کادر مهندسی مجرب وارد این عرصه شد.

باعث افتخار این مجموعه است با فرآیند حذف عوامل واسطه بین تولید مصالح سقف تا مصرف مصالح ،که در نهایت کاهش قابل ملاحظه قیمت تمام شده سقف را در پی خواهد داشت  و در راستای مصرف بهینه انرژی و هزینه و زمان و استفاده مطلوب ازمصالح استاندارد، اجرای سقف پروژه شما را عهده دار باشیم.

تلاش ما بر این اصل استوار است که در کنار بکار گیری مصالح استاندارد  ، با استفاده از اکیپ های اجرایی و نظارت مداوم به منظور اجرای اصولی پروژه ها ؛ همواره برای خوشنامی و رضایت کارفرما کوشیده است.

گروه تیرچه فلزی حکمت با تولید تیرچه فلزی و همچنین داشتن اکیپ های اجرایی مجرب در اجرای سقف های کرومیت، آماده ارائه خدمات به کلیه کارفرمایان و مجریان ساختمانی است.

تیرچه های تولید شده مطابق با استاندارد نشریه 151 سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور می باشد و همچنین مواد مورد استفاده دارای بالاترین کیفیت است.

ورق های مصرفی از نوع ورق st37 فولاد مبارکه اصفهان می باشد. میلگردهای مصرفی از نوع میلگردهای عضو خرپایی،  استاندارد A|| وفابریک 12 متری است.

 

بارگذاری محاسبه شده برای تیرچه فلزی نوع مسکونی ، بارگذاریkg/m2 750 است و برای نوع پارکینگی ، بارگذاری kg/m2 1200 می باشد.

نحوه سفارش و روال انجام کار

جهت سفارش ساخت واجرای سقف کرومیت و مشاوره کار باما تماس بگیرید تا با کارشناس اجرایی گروه برای بازدید از پروژه هماهنگی به عمل آیدو در خصوص جزئیات هزینه ها ودیتیل اجرایی با کارفرمایان محترم جلسه ای داشته باشند.
کارفرمایان میتوانند از طریق ایمیل ،فکس،تلفن،فرم های سفارش کار، پروژه خود را به ما معرفی کنند و از مشاوره گروه تیرچه فلزی حکمت بهره گیرند

 

اطلاعات مرتبط